شهروند جراحی پزشکان صبحانه عمل جراحی

شهروند: جراحی پزشکان صبحانه عمل جراحی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار اجتماعی باران از یکشنبه می‌آید ، هوای شهرهای بزرگ آلوده‌تر می‌شود

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی راجع به اوضاع آب‌وهوایی کشور طی سه روز آینده گفت: از اواسط روز یکشنبه با نفوذ سامانه بارشی به کشور، در بعضی مناطق شما

باران از یکشنبه می‌آید ، هوای شهرهای بزرگ آلوده‌تر می‌شود

هوای شهرهای بزرگ آلوده تر می شود/ باران از یکشنبه می آید

عبارات مهم : باران

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی راجع به اوضاع آب وهوایی کشور طی سه روز آینده گفت: از اواسط روز یکشنبه با نفوذ سامانه بارشی به کشور، در بعضی مناطق شمال غرب کشور و به تدریج در استان های ساحلی دریای خزر و دامنه های البرز بارش باران و برف، وزش باد و کم کردن دما آینده نگری می شود.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، راجع به آخرین اوضاع آب وهوای کشور طی سه روز آینده گفت: براساس تحلیل آخرین نقشه ها و خروجی مدل های هواشناسی روز جمعه و شنبه، در غالب مناطق کشور جو نسبتا آرامی حاکم است از این رو شرایط زیاد کردن غلظت آلاینده های هوا در شهرهای بزرگ و مناطق صنعتی واقع در مرکز کشور وجود دارد.

باران از یکشنبه می‌آید ، هوای شهرهای بزرگ آلوده‌تر می‌شود

وی افزود: امروز با عبور امواج ضعیف تراز میانی جو، در بعضی نقاط شمال غربی و دامنه های البرز زیاد کردن ابر رخ خواهد داد و روز شنبه نیز در شهرهای غربی و ارتفاعات گیلان بارش های خفیف و پراکنده آینده نگری می شود. همچنین از اواسط روز یکشنبه با نفوذ سامانه بارشی به کشور ابتدا در بعضی مناطق شمال غرب کشور و به تدریج در استان های ساحلی دریای خزر و دامنه های البرز بارش باران و برف، وزش باد و کم کردن دما آینده نگری می شود.

وظیفه با بیان اینکه دریای خزر طی روزهای یکشنبه و دوشنبه مواج خواهد بود، راجع به اوضاع آب وهوایی پایتخت کشور عزیزمان ایران در سه روز آینده گفت: امروز جمعه 22 دی ماه آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران صاف تا نیمه ابری همراه با غبار محلی و در آخرهای وقت همراه با وزش باد خواهد بود. امروز بیشینه و کمینه دمای هوا به ترتیب 14 و 4 درجه سانتیگراد است.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی راجع به اوضاع آب‌وهوایی کشور طی سه روز آینده گفت: از اواسط روز یکشنبه با نفوذ سامانه بارشی به کشور، در بعضی مناطق شما

وی ادامه داد: روز شنبه نیز آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران صاف همراه با وزش باد و گاهی زیاد کردن باد خواهد بود و بیشینه و کمینه دمای هوا به ترتیب 13 و 3 درجه سانتیگراد هست. همچنین جهت روز یکشنبه 24 دی ماه هم آینده نگری می شود که آسمان پایتخت صاف همراه با غبار صبحگاهی و گاهی وزش باد و در آخرهای وقت همراه با زیاد کردن ابر باشد. بیشترین دمای هوا در روز یکشنبه 14 درجه و کمترین آن 4 درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: باران | همراه | شهرهای | دریای خزر | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs