شهروند جراحی پزشکان صبحانه عمل جراحی

شهروند: جراحی پزشکان صبحانه عمل جراحی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری روایت شیطنت‌های کودکی محسن و مصطفی کیایی در دورهمی

به گزارش گروه تحریریه سایت، شب گذشته مهران مدیری میزبان محسن و مصطفی کیایی بازیگر و کارگردان سینما شد. مصطفی کیایی امسال با فیلم چهار راه استانبول در جشنوار

روایت شیطنت‌های کودکی محسن و مصطفی کیایی در دورهمی

روایت شیطنت های کودکی محسن و مصطفی کیایی در دورهمی

عبارات مهم : سینما

شب گذشته مهران مدیری میزبان محسن و مصطفی کیایی بازیگر و کارگردان سینما شد.

به گزارش گروه تحریریه سایت، شب گذشته مهران مدیری میزبان محسن و مصطفی کیایی بازیگر و کارگردان سینما شد.

مصطفی کیایی امسال با فیلم چهار راه استانبول در جشنواره فجر حضور دارد. او در همان ابتدا گفتگو با مدیری، راجع به نظر مردم و منتقدان راجع به فیلمش گفت: بازخورد خوبی از سالن های مردمی گرفتیم و تا امروز نتیجه خوب بوده هست. واقعیت این است که من منتقدان را هم مثل مخاطبان فیلم می بینم و نظر مردم جهت من مهمتر هست. ترجیح می دهم مردم از فیلم من خوششان بیاید.

محسن کیایی با اشاره به اینکه مصطفی ۵ سال از او بزرگتر هست، گفت: مصطفی تاثیر زیادی در زندگی من داشته است و من در گزینش هر چیز از روی دستش نگاه کردم. البته اگر مصطفی نبود، باز من این حرفه را گزینش می کردم. هر جایی که مصطفی کار می کرد، من از مدرسه فرار می کردم و سر تمرین های تئاتر مصطفی می رفتم و دستیارش می شدم.

مصطفی کیایی به شیطنت های دوره کودکی خود اشاره کرد و گفت: خیلی شیطنت داشتیم. شاید در برنامه شما که شاد است نباید گفت که ما به تازگی مادرمان را از دست دادیم و من هر لحظه به محسن می گویم که چقدر مادر را اذیت کردیم. در واقع روزی نبود که خسارت عمده ای به منزل نزنیم و هر لحظه انواع و اقسام جنگ های نرم و سرد را داشتیم.

محسن کیایی افزود: من فوتبال را در سطح حرفه ای بازی کردم و زانویم آسیب دید؛ ولی چون مصطفی در حرفه بازیگری بود و خودم هم دوست داشتم، وارد این حرفه شدم

مصطفی کیایی با بیان اینکه اگر استعداد و بازی خوب محسن نبود، در سینما ماندگار نمی شد، گفت: در ورود محسن به این حرفه من تاثیرگذار بودم، ولی اگر خود فرد استعداد نداشته باشد، نمی تواند کار کند. محسن هر لحظه با من کار نکرده هست. شاید ورود او با حضور من بوده ولی ماندنش با استعداد و تلاش خودش بود.

سپس؛ محسن کیایی با اشاره به فیلم های جشنواره فجر امسال گفت: من امسال دو کار در جشنواره دارم؛ ولی چون الان درگیر فیلمبرداری هستم، نتوانستم فیلم ها را ببینم. متوجه شدم امسال کاخ بازیگران و صورت های معروف و رسانه را از هم جدا کردند. اصحاب رسانه یک جا، بازیگران و صورت های معروف یک جا و مردم جای دیگر هستند. من به شخصه اگر بخواهم فیلم ببینم، باید باغ موزه کتاب را گزینش کنم و ما فقط روزی اهالی رسانه را می بینیم که نشست فیلم خودمان باشد!

در ادامه هر دو برادر از ماجرای عاشق شدن و ازدواج خودشان گفتند و محسن کیایی از پدر شدنش خبر داد .

مصطفی کیایی راجع به اهمیت صنعت سینما گفت: من تلاش می کنم به فروش فیلم توجه می کنم. به نظرم سینمای صنعتی سینمایی است که حیاتش با هزینه و پول مردم باشد. مخاطب سینما آن قدر شریف است که باید فیلم خوب به او ارائه دهیم. من هر لحظه تلاش کردم قصه پرمحتوا، پرکشش و با جلوه های بصری را به مردم نشان دهم.

مصطفی کیایی همچنین، در خصوص بازیگری برادرش محسن بیان کرد: من شخصاً بازی او در عصر یخبندان را دوست دارم؛ ولی مخاطبان بارکد را زیاد دوست دارند.

محسن کیایی هم راجع به کارگردانی برادرش گفت: تا این جشنواره فکر می کردم عصر یخبندان از عالی ترین فیلم های مصطفی باشد؛ ولی الان می گویم چهار راه استانبول بهتر است.

مصطفی کیایی با اشاره به اینکه به تازگی مادرشان را از دست دادند، گفت: امسال از اول جشنواره حالم خوب نیست؛ چراکه هر لحظه از اول جشنواره، مادرم همه چیز را رصد می کرد ولی این دوره جایش خالی بود.

مصطفی کیایی در آخر این گفتگو تابلوی تصویر فیلم چهارراه استانبول و محسن کیایی کیف دوران مدرسه مصطفی را به موزه دورهمی تقدیم کردند.

روایت شیطنت‌های کودکی محسن و مصطفی کیایی در دورهمی

واژه های کلیدی: سینما | سینمای | جشنواره | جشنواره | سینمایی | استانبول | محسن کیایی | مصطفی کیایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs